Author: a***1
Date:
Review: Khá ổn ,các kiểu tóc đã mua của shein 80 bộ rồi
Màu sắc: Màu nâu ombre
Price: 246.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 41 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb2403271868671493 |
Author: a***1
Date:
Review: Khá ổn ,các kiểu tóc đã mua của shein 80 bộ rồi
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: m***y
Date:
Review: Very nice, i like it, beautiful ❤️🔥🔥🔥🔥🙏🙏😊
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: a***y
Date:
Review: Freeeakin love this wig.
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: l***a
Date:
Review: Hairstyle stylishness: I adore this one its my 3rd time time to order same wig ♥️♥️♥️I bought this time 4 😍😍😍حلوه حلاوه وجميله طول منتي محافظه عليها طبعا غير كدا بتهيش هي بتقعد معايا شهرين من حلاوت لونها وحلوه القصه جبت منها اربع مرات
Màu sắc: Màu nâu ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm